Kursy internetowe

KURSY INTERNETOWE PROWADZONE NA ŻYWO

Projekt wnętrza w ArchiCADzie - kurs internetowy

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs ArchiCADa uczący od podstaw na wizualizacjach i druku kończąc.
Przeznaczony jest dla każdego użytkownika programu ArchiCAD, który zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zarówno tego początkującego, jak i osób które posiadają już doświadczenie w programie ale chciałyby uzupełnić swoją wiedzę.

Czego nauczysz się na kursie?

Kurs przeznaczony jest dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników ArchiCADa. Uczy w jaki sposób stworzyć pełen projekt wnętrza w programie ArchiCAD od A do Z. Od samego początku szkolenia pracujesz nad 2 niezależnymi projektami wnętrza. Możesz także tworzyć swój własny projekt pod moim okiem, Twojego trenera. Na kursie dowiesz się nie tylko jak wstawiać ściany, ale także, jak przygotować dokumentację, wizualizację oraz zestawienia materiałów wykorzystanych w projekcie.

Jak wygląda nauka?

Od pierwszego dnia otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, czyli ponad 24h materiałów wideo, opisów i ćwiczeń.
Kurs przerabiasz w swoim tempie. Do kursu możesz także wracać dowolną ilość razy, ponieważ masz do niego dostęp na zawsze.

• dostęp do forum pomocy
  • dostęp do konta MEMBERSHIP i pomocy 1:1 (opcja przy wybraniu płatności jednorazowej): wartość: 200€
  • dostęp do kursu Artlantis (opcja przy wybraniu płatności jednorazowej): wartość: 297€
  • dostęp do kursu Twinmotion (opcja przy wybraniu płatności jednorazowej): wartość: 297€
  • dostęp do nagrań dwóch kursów prowadzonych na żywo w 2017 r. (opcja przy wybraniu płatności jednorazowej): wartość: 300€

Łączna wartość bonusów przy płatności jednorazowej: 1094€

Projekt wnętrza w Vectorworksie - kurs internetowy

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs Vectorworksa uczący od podstaw na wizualizacjach i druku kończąc.
Przeznaczony jest dla każdego użytkownika programu Vectorworksa, który zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zarówno tego początkującego, jak i osób które posiadają już doświadczenie w programie ale chciałyby uzupełnić swoją wiedzę.

Czego nauczysz się na kursie?

Kurs przeznaczony jest dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników Vectorworksaa. Uczy w jaki sposób stworzyć pełen projekt wnętrza w programie Vectorworksa od A do Z. Od samego początku szkolenia pracujesz nad 2 niezależnymi projektami wnętrza. Możesz także tworzyć swój własny projekt pod moim okiem, Twojego trenera. Na kursie dowiesz się nie tylko jak wstawiać ściany, ale także, jak przygotować dokumentację, wizualizację oraz zestawienia materiałów wykorzystanych w projekcie.

Łączna wartość bonusów przy płatności jednorazowej: 794€

Projekt ogrodu w Vectorworksie - kurs internetowy

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs Vectorworksa uczący od podstaw na wizualizacjach i druku kończąc.
Przeznaczony jest dla każdego użytkownika programu Vectorworksa, który zawodowo zajmuje się projektowaniem ogrodów. Zarówno tego początkującego, jak i osób które posiadają już doświadczenie w programie ale chciałyby uzupełnić swoją wiedzę.

Czego nauczysz się na kursie?

Kurs przeznaczony jest dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników Vectorworksaa. Uczy w jaki sposób stworzyć pełen projekt ogrodu w programie Vectorworksa od A do Z.

Łączna wartość bonusów przy płatności jednorazowej: 794€

Template Design © NORMA. All rights reserved.