O mnie

WITAJ NA MOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Jestem Beata Skrzypiec

Jestem architektą, podróżniczką i matką skoncentrowaną na tworzeniu szkoleń internetowych dla architektów i pasjonatów projektowania wnętrz.
Wierzę, że niemożliwe nie istnieje i z optymizmem patrzę na świat od 1980 r.
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
BEATA WSZYSTKO O ARCHICADZIE Ela Chabierska fotograf small-2
NORMA O mnie
NORMA O mnie

Zazwyczaj spotkasz mnie

Podczas jednej z wielu podróży, zwiedzając świat poza utartym szlakiem... 

To właśnie podczas takich podróży, zza ekranu mojego laptopa, uczę takich jak Ty obsługi ArchiCADa (i nie tylko) oraz jak projektować wnętrza. Internet pozwala mi zawitać w domu każdego z was, niezależnie czy dzieli nas 5 czy 5000 km. Niezależnie czy jest u mnie 3 rano, czy dochodzi północ.

W moich żyłach płynie kofeina

Nie wyobrażam sobie życia bez kawy. Uwielbiam delektować się jej smakiem i zapachem. Codziennie zaparzam kilka filiżanek kawy, jednak wypijam znacznie mniej. Zazwyczaj przypominam sobie o nich gdy już są zimne 🙂 Tak bardzo pochłaniają mnie codzienne czynności.

NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie

Uwielbiam latać...

...chociaż boję się wysokości.

Gdybym urodziła się kilka lat później pewnie zostałabym pilotką samolotów wojskowych i przekraczała prędkość czasu. Niestety "za moich czasów" 😉 nie przyjmowali jeszcze kobiet do szkół wojskowych. Pasja do lotnictwa pozostanie pewnie już ze mną na zawsze.

Zdążyć zanim stopnieje

Mimo, że jest mi zimno, gdy za oknem jest mniej niż +15 stopni, to chcę popłynąć w jest na Antarktydę. Chcę zobaczyć na własne oczy ogrom lodu, który jeszcze trzyma się ostatkiem sił. Chcę "usłyszeć" panującą tam ciszę. W tym miejscu jest coś, co mnie przyciąga. Może dlatego, że nie lubię popularnych miejsc pełnych turystów.

NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie
NORMA O mnie

Najważniejsza jest dla mnie rodzina...

Kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie jako matki, teraz nie wyobrażam sobie mojego życia bez córki obok mnie. To właśnie ona była moją największą motywacją do założenia swojej firmy i związania swojej kariery z e-learningiem. Ważne jest dla mnie, aby była otwarta na świat i nie bała się wyzwań. Zazwyczaj towarzyszy mi w kolejnych podróżach i uczy się przez internet, podczas gdy ja uczę Ciebie.

Alert: You are not allowed to copy content or view source !!
[]
×
Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się na kurs

Chcę od razu zapisać się na kurs *Podając adres e-mail zgadzasz się na otrzymanie powiadomienia e-mail o zamówieniu