Kontakt

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy mogę założyć bezpłatne konto na stronie?

Na stronie dostępne są dwa rodzaje konta: Bezpłatne i płatne o nazwie MEMBERSHIP. Dzięki bezpłatnemu kontu możesz brać udział w bezpłatnych kursach oraz pobierać pliki w cenie 1 euro.

Ile kosztuje konto MEMBERSHIP?

Konto MEMBERSHIP udostępniane jest w dwóch opcjach. Jako konto miesięczne w cenie 20€ oraz roczne w cenie 200€, które daje Ci dwa miesiące gratis.

Co daje mi konto MEMBERSHIP?

Konto MEMBERSHIP pozwla Ci na:

  • dostęp do wszystkich kursów w dziale NAUKA
  • dostęp do wszystkich tutoriali
  • dostęp do forum pomocy
  • dostęp do webinarów dla MEMBERSÓW (odbywają się 2x w tygodniu)
  • dostęp do bezpłatnego pobierania plików z działu DOWNLOAD (wyjątek stanowią oprogramowania takie jak Vectorworks i ArchiCAD)
  • dostęp do pomocy 1:1 (przy opcji płatności rocznej)
  • dostęp do zjadów stacjonarnych w cenie 25 zł

Kiedy mogę zacząć korzystać z konta MEMBERSHIP?

Konto MEMBERSHIP jest aktywowane natychmiast po dokonaniu opłaty natomiast dostęp do wszystkiego jest aktywny 24/7. Nie ma potrzeby czekania na manualną akceptację konta.

Jeśli po realizacji zamówienia nie masz dostępu do serwisu sprawdź czy otrzymałeś mailowe potwierdzenie realizacji zamówienia wraz z fakturą. Otrzymasz je tylko jeśli została dokonana opłata za konto.

Jak mogę zapłacić za konto MEMBERSHIP?

Za konto MEMBERSHIP możesz zapłacić za pomocą karty lub przelewu bankowego za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Kiedy otrzymam fakturę?

Jeśli dokonałeś zamówienia przed 1 października 2019 r. i nie otrzymałeś faktury za zamówienie prosimy o kontak mailowy.

Jeśli dokonałeś zamówienia po 30 września 2019 r. faktura została do ciebie wysłana automatycznie po dokonaniu zapłaty za swoje zamówienie. Jeśli potrzebujesz zmienić dane na fakturze skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza.

Czy muszę płacić co miesiąc / rok za konto?

Domyślnie konto jest automatycznie odnawiane co miesiąc lub rok (w zależności jaką opcję wybierasz). Onacza to, że po upływie tego okresu opłata zostanie ponownie pobrana automatycznie (jeśli zapłaciłeś kartą) lub zostanie wygenerowana prośba o dokonanie opłaty (jeśli zapłaciłeś za pośrednictwem Przelewy24).

Brak dokonania opłaty spowoduje wyłączenie dostępu do wszystkich usług, jakie miałeś w ramach konta MEMBERSHIP, w tym kursów, które rozpocząłeś.

Dostęp do pełnych kursów: Projektowanie wnętrz w ArchiCADzie, Projektowanie wnętrz w Vectorworksie, Projektowanie ogrodów w Vectorworksie jest nieograniczony i niezależny od dostępu do konta MEMBERSHIP.

Czy mogę anulować swoje konto?

Możesz w każdej chwili anulowować konto i nie opłacać go w kolejnym okresie rozliczeniowym. Możesz to zrobić samodzielnie po zalogowaniu się na swoje konto.

Dlaczego widzę cenę w euro?

Strona internetowa jest międzynarodowa, a użytkownicy strony i kursanci pochodzą z wielu krajów na świecie. Sama firma także nie znajduje się na terenie Polski, a w Wielkiej Brytani. Dlatego też jako walutę ustawiliśmy euro, jako jedną z najbardziej optymalnych walut znanych niemal każdemu użtkownikowi strony.

Możesz jednak dokonywać opłaty w złotówkach. Wystarczy wybrać jako sposób zapłaty opcję Przelewy24.

Czy mogę zapłacić w złotówkach?

Za wszystko możesz płacić w złotówkach. Wystarczy, że podczas realizacji zamówienia wybierzesz sposób opłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Serwis sam przeliczy cenę na złotówki. Musisz jednak pamiętać, że cena w złotówkach zależna jest od aktualnego kursu walut i może się różnić od kilku groszy do kilkudziesięci złotych (w zależności od wielkości zamówienia) każdego dnia.

Sam wybierasz sposób opłaty za konto TUTAJ

Mam inne pytania, jak mogę się skontaktować?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w powyższej bazie skorzystaj z formularza widocznego poniżej.

Czy mogę zadzwonić?

Możesz się z nami skontaktować pod numerem +447460652780
Jeśli w nadaj chwili nie odbiramy prawdopodobnie prowadzimy webinar, szkolenie lub prywatne konsultacje. W takim wypadku skorzystaj z poniższego formularza. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak to będzie możliwe.

Bądźmy w kontakcie

Wszystko co znajdziesz na stronie jest dostępne online. Wszystko co potrzebujesz to komputer, telefon lub tablet z dostępem do internetu.

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nami, skorzystaj z formularza widocznego po prawej stronie.

Dane firmowe

NORMA EDU Ltd. 7 Kings Avenue, Manchester M8 5AS, UK,  Registry No.: 12099875

W celu umówienia spotkania prosimy skorzystać z  formularza widocznego powyżej.

Napisz do nas

Template Design © NORMA. All rights reserved.
>