Wizualizacje w ArchiCADzie: Kurs na żywo

Wizualizacje w ArchiCADzie: Kurs na żywo

Interior of modern living room with sofa and furniture 3D rendering

O czym jest ten kurs?

Ten kurs poświęcony jest tematowi wizualizacji i animacji bezpośrednio w programie ArchiCAD. Na kursie zamiemy się przygotowaniem sceny, ustawieniem parametrów wizualizacji oraz animacji oraz eksporcie do BIMx. Kurs skupia się na wizualizacjach wnętrz, jednak wiele tematów możesz z powodzeniem zastosować przy wizualziacji scen zewnętrznych.

NORMA Wizualizacje w ArchiCADzie: Kurs na żywo

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Dla wszystkich użytkowników programu ArchiCAD, którym zależy na podniesieniu jakości swoich wizualizacji wykonywanych bezpośrednio w ArchiCADzie.

Ten kurs skupia się jedynie na ArchiCADzie i nie zawiera zagadnień związanych z eksportem do innych programów (poza aplikacją BIMx). Kurs ten także nie zawiera zagadnień związanych z modelowaniem w ArchiCADzie. Dlatego też nie jest przeznaczony dla osób początkujących. 

Co zawiera kurs?

  1. nagrania Lekcji na żywo
  2. lekcje video tłumaczące zagadnienia kursu
  3. pomoc na kursie w postaci komentarzy do lekcji i liveczatu

Ile kosztuje kurs?

  1. Możesz zapisać się na kurs dokonując jednorazowej opłaty za szkolenie. W takim wypadku dostęp do kursu udostępniany jest na okres 1 roku.
  2. Możesz także skorzystać z konta MEMBERSHIP otrzymując dostęp do wszystkich kursów na stronie. W takim wypadku dostęp do wszystkich kursów udostępniany jest na okres jednego miesiąca. Opłata jest automatycznie odnawiana po upływie miesiąca. Możesz z niej zrezygnować w dowolnej chwili samodzielnie klikając w jeden przycisk.

 

 

Price 400.00
Instructor Beata Skrzypiec
Duration 52 weeks
Lectures 29
Enrolled 55 students
Language polski
Alert: You are not allowed to copy content or view source !!
[]
×
Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się na kurs

Chcę od razu zapisać się na kurs *Podając adres e-mail zgadzasz się na otrzymanie powiadomienia e-mail o zamówieniu