Vectorworks: Projektowanie wnętrz i budynków

Vectorworks: Projektowanie wnętrz i budynków

stock-full-hd-14

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zacząć projektować w programie Vectorworks, tworząc w nim wnętrza i budynki.

Wszystko jest dostępne online: Nie musisz nigdzie jechać

Wszystkie materiały szkoleniowe, w tym wideo, pliki MP3,  e-book i dodatkowe zasoby znajdują się w naszym internetowym portalu dla kursantów. Możesz także zadawać pytania i kontaktować się z innymi studentami online.

Uczysz się tam, gdzie jest Ci wygodnie i kiedy masz na to czas

Masz nieograniczony czasowo dostęp do szkolenia, dzięki czemu możesz uczyć się codziennie, co tydzień lub pracować według własnego harmonogramu. Jeśli pracujesz na pełny etat, bierzesz ślub, masz dziecko, podróżujesz po całym świecie lub masz do czynienia z ważnymi wydarzeniami życiowymi,  nie martw się że pozostaniesz w tyle z nauką. W każdej chwili możesz także ponownie odwiedzić i przejrzeć materiały szkoleniowe.

Na kursie nie jesteś sam

Jeśli czujesz się przytłoczony ucząc się na kursie i tworząc swój projekt – możemy Ci pomóc. Po dołączeniu do kursu on-line będziesz dostęp do wsparcia trenerów i innych kursantów ArchiCADa na naszej zamkniętej grupie.  Oto do czego masz dostęp na kursie:

  1. Dostęp do trenera: Zadawaj pytania i otrzymuj pomoc od swojego trenera. Nigdy nie poczujesz się zagubiony ani pozostawiony sam sobie.
  2. Aktywne komentarze do lekcji: Zapraszamy do komentowania filmów video i uzyskiwania odpowiedzi na swoje pytania od naszego zespołu.
  3. Aktywna pomoc na żywo: w poniedziałki, środy i piątki wskocz na nasz livechat. W tych dniach prowadzimy dyżury i odpowiadamy na bieżąco na pytania kursantów

Ile kosztuje kurs?

  1. Możesz zapisać się na kurs dokonując jednorazowej opłaty za szkolenie. W takim wypadku dostęp do kursu udostępniany jest na okres 1 roku.
  2. Możesz także skorzystać z konta MEMBERSHIP otrzymując dostęp do wszystkich kursów na stronie. W takim wypadku dostęp do wszystkich kursów udostępniany jest na okres jednego miesiąca. Opłata jest automatycznie odnawiana po upływie miesiąca. Możesz z niej zrezygnować w dowolnej chwili samodzielnie klikając w jeden przycisk.

 

Price 699.00
Instructor Beata Skrzypiec
Duration 52 weeks
Lectures 101
Enrolled 99 students
Language polski
Alert: You are not allowed to copy content or view source !!
[]
×
Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się na kurs

Chcę od razu zapisać się na kurs *Podając adres e-mail zgadzasz się na otrzymanie powiadomienia e-mail o zamówieniu