ArchiCAD dla projektantów wnętrz

ArchiCAD dla projektantów wnętrz

stock-full-hd-15

Tematyka kursu:

Kurs został przygotowany w 100% z myślą o projektantach wnętrz. Uczysz się dokładnie tego, co jest niezbędne w pracy w twojej pracy, z naciskiem na aranżację wnętrz, pracę z obiektami i tworzenie wizualizacji. Krok po kroku uczysz się jak stworzyć pełen projekt wnętrza od zaimportowania podrysu, poprzez wymodelowanie całego budynku z poddaszem, zaaranżowanie wnętrza, na przygotowaniu dokumentacji, druku i wizualizacjach w ArchiCADzie kończąc.

Uwaga! Na ten kurs już nie są przyjmowane zapisy. Zapraszam na nową edycję kursu ArchiCAD 24. Uczestnicy nowej wersji kursu otrzymują dostęp do tego szkolenia bezpłatnie.
Co najważniejsze – sposobów rysowania elementów w ArchiCADzie jest kilka.
Na tym kursie poznasz wszystkie metody i sam wybierzesz najwygodniejszą dla siebie.

 

NORMA ArchiCAD dla projektantów wnętrz

 1. MODUŁ #1 WZORZEC: zaczniemy od poznania środowiska pracy i pracy nad wzorcem w ArchiCADzie
 2. MODUŁ #2 – #3 MODELOWANIE: stwórz trójwymiarowy projekt domu jednorodzinnego wraz z poddaszem
 3. MODUŁ #4 UKŁAD FUNKCJONALNY: Zmieniaj, wyburzaj, wstawiaj nowe elementy bez konieczności tworzenia kolejnego projektu
 4. MODUŁ #5 ARANŻACJA WNĘTRZA: Czas na zabawę i pracę z obiektami i bibliotekami w ArchiCADzie
 5. MODUŁ #6 ELEKTRYKA: Pora rozpocząć pracę nad dokumentacja projektu. Zaczniemy od stworzenia planu elektryki.
 6. MODUŁ #7 DOKUMENTACJA: Przygotuj wszystkie planu do druku. Stwórz zestawienia i kosztorysy bezpośrednio w ArchiCADzie
 7. MODUŁ #8 WIZUALIZACJE: Zadziw siebie i innych tworząc realistyczne wizualizacje bezpośrednio w ArchiCADzie

Wszystko jest dostępne online: Nie musisz nigdzie jechać

Wszystkie materiały szkoleniowe, w tym wideo, pliki MP3,  e-book i dodatkowe zasoby znajdują się w naszym internetowym portalu dla kursantów. Możesz także zadawać pytania i kontaktować się z innymi studentami online.

Uczysz się tam, gdzie jest Ci wygodnie i kiedy masz na to czas

Masz nieograniczony czasowo dostęp do szkolenia, dzięki czemu możesz uczyć się codziennie, co tydzień lub pracować według własnego harmonogramu. Jeśli pracujesz na pełny etat, bierzesz ślub, masz dziecko, podróżujesz po całym świecie lub masz do czynienia z ważnymi wydarzeniami życiowymi,  nie martw się że pozostaniesz w tyle z nauką. W każdej chwili możesz także ponownie odwiedzić i przejrzeć materiały szkoleniowe.

Na kursie nie jesteś sam

Jeśli czujesz się przytłoczony ucząc się na kursie i tworząc swój projekt – możemy Ci pomóc. Po dołączeniu do kursu on-line będziesz dostęp do wsparcia trenerów i innych kursantów ArchiCADa na naszej zamkniętej grupie.  Oto do czego masz dostęp na kursie:

 1. Dostęp do trenera: Zadawaj pytania i otrzymuj pomoc od swojego trenera. Nigdy nie poczujesz się zagubiony ani pozostawiony sam sobie.
 2. Aktywne komentarze do lekcji: Zapraszamy do komentowania filmów video i uzyskiwania odpowiedzi na swoje pytania od naszego zespołu.
 3. Aktywna pomoc na żywo: w poniedziałki, środy i piątki wskocz na nasz livechat. W tych dniach prowadzimy dyżury i odpowiadamy na bieżąco na pytania kursantów
 4. Webinary: dwa razy w miesiącu, w drugą i czwartą niedzielę miesiąca odbywają się webinary, podczas których odpowiadamy na najczęstsze pytania kursantów i poszerzamy wiedzę z ArchiCADa

Price 999.00
Instructor Beata Skrzypiec
Duration 520 weeks
Lectures 252
Enrolled 511 students
Alert: You are not allowed to copy content or view source !!
[]
×
Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się na kurs

Chcę od razu zapisać się na kurs *Podając adres e-mail zgadzasz się na otrzymanie powiadomienia e-mail o zamówieniu